Ігрові столики для дитячої коляски

Ігровий столик для прогулянкової коляски – це невелика поверхня з тримачем для стаканця чи пляшки. Столик знімний і за лічені секунди встановлюється і знімається.

Діти використовують столик для іграшок, а їхні мами – для організації легкого перекусу малюка. На столик зручно спиратися, щоб уважно озирнутися навкруги. Водночас такий аксесуар утримуватиме дитину на місці, і батьки будуть впевнені, що малюк не вилізе з коляски.

Якщо коляска оснащена бампером-столиком, то з малюком буде легше ходити в місця, де доводиться довго очікувати (у поліклініці або на вокзалі, де потрібно сидіти в черзі). Тому модель вважається універсальною за своєю функціональністю.


Яким стандартам мають відповідати ігрові столики?

Є кілька важливих вимог до таких моделей:


  • міцність;
  • безпека;
  • відповідність габаритам коляски.

Ігрові столики виготовляються з пластика, який є інертним і не виділяє шкідливих речовин. Це важливо, адже на столику лежатиме їжа малюка. Навіть якщо столик трісне (сама дитина не зможе його зламати), то цей пластик не утворюватиме гострих кутів.

Такі столики випускають у різних розмірах – від найменших для прогулянкової моделі або для коляски-трансформера, і до спарених варіантів для двійні.


Як обрати ігровий столик?

Ідеальний варіант – обрати брендову річ. Компанії, що випускають коляски для малюків, пропонують аксесуари, які ідеально підходять під габарити своїх моделей колясок. Їх просто встановлювати, а також не виникає проблем з підгонкою. Також відомі бренди застосовують лише безпечну сировину, яка проходить сертифікацію.


Де можна купити знімний столик?

У нашому інтернет-магазині представлені товари для дітей за доступними цінами. Буває непросто вибирати, бо немає універсальних виробів для всіх моделей колясок. Деякі столики підходять до ряду колясок від різних брендів. Перед тим як оформляти замовлення, проконсультуйтеся у наших менеджерів, які нададуть важливу інформацію про товари. Доставка здійснюється по всій території України.


Читать дальше

У цій категорії немає товарів.