Літні чохли на автокрісло

Дитяче автокрісло – незамінний аксесуар в автомобілі, коли в ньому маленький пасажир. Щоб зберегти крісло чистим і охайним, можна використовувати спеціальні змінні чохли.


Чохли на дитячі автокрісла – практично і зручно

Життя молодих батьків анітрохи не втрачає темп із появою малюка. Сучасні технології та розробки допомагають завжди бути поруч з дитиною незалежно від того, тривала це подорож за кордон або сімейна поїздка вихідного дня.

Дитина стає найважливішим пасажиром в автомобілі, тому перше, про що варто подбати батькам – це комфорт і безпека малюка. Дитяче автокрісло – незамінний аксесуар для родини, у якої є машина. Таке крісло забезпечить правильне положення тіла, надійну фіксацію і захист на випадок екстреного гальмування і різких маневрів.

Найпоширеніша проблема, яка виникає з використанням автокрісла – зберегти його охайним і чистим. Талий шоколад, сліди від печива і йогурту, пролитий чай і компот – це далеко не всі штуки, які можуть з'явитися на поверхні цього крісла. Занадто часте прання і хімчистка призведуть не лише до вимивання кольору, а й до швидкого зносу тканини, що зіпсує його зовнішній вигляд.

Більшість товарів для малюків використовуються протягом короткого періоду, тому здебільшого батькам вдається продати те крісло, яке вже замале для дитини. Та навіть якщо ви не збираєтеся продавати цей аксесуар, все одно приємно, коли він чистий і охайний. 

Вирішити проблему чистоти просто – достатньо купити змінний чохол для дитячого автокрісла. Вони продаються для дітей різного віку, залежно від крісла – для новонароджених і дітей від 1 року до 12 років.


Як обрати чохол на дитяче автокрісло?

Основним параметром, який необхідно враховувати при покупці чохла – це його матеріал:


  • бавовна;
  • екошкіра;
  • будь-який інший текстиль.

Обираючи захисний літній чохол, придивіться до варіантів з натуральних матеріалів. Бавовняний чохол – це найпростіший і найпоширеніший варіант на літо. Він легко переться і пропускає повітря для достатньої вентиляції.

Чохли з екошкіри також зручні в експлуатації. Вони легко миються і не вбирають бруд. Сучасні штучні матеріали забезпечують достатній комфорт малюкові. Незалежно від матеріалу виготовлення, чохол обов'язково має дихати, інакше дитині буде некомфортно в автокріслі, особливо влітку.

Окрім того, спеціальні чохли відрізняються за кроєм:


  • чохол-вкладиш;
  • на сидіння автокрісла;
  • на спинку автокрісла.

Перший варіант розміщується по всій поверхні автокрісла і захищає від забруднення одночасно і спинку, і сидіння. Такий аксесуар краще вибирати відповідно до моделі самого крісла, оскільки він повинен мати відповідну форму, виїмки під застібки і кріплення.

Універсальний варіант – це чохли окремо для сидінь і окремо для спинок. Такі аксесуари захищатимуть будь-яке автокрісло незалежно від виробника і моделі. Купити захисні чохли для автокрісел можна в інтернет-магазині АвтоПапа. Ми підготували широкий асортимент дитячих автокрісел і аксесуарів від провідних європейських брендів.


Читать дальше

У цій категорії немає товарів.