Бази для автокрісла

У деяких випадках потрібно швидко і легко зняти або встановити автокрісло. Спеціальні бази для дитячих автокрісел допоможуть виконати це завдання за лічені секунди.


Переваги використання платформ для автокрісел

Спеціальні платформи Isofix для дитячих автокрісел – це автономні конструкції, що слугують перехідниками між кріпленням крісла і сидінням автомобіля. Вони монтуються безпосередньо під автокрісло або колиску для новонародженого, завдяки чому їхнє встановлення виконується швидше і простіше.

Платформа під автокрісло – це необов'язковий, але дуже корисний аксесуар. З його допомогою ви будете швидше виймати або вставляти крісло в екстреній ситуації. Також ця база робить закріплення крісла міцнішим, що підвищує рівень безпеки дитини та допомагає уникнути помилок при установці.


Основні переваги бази під автокрісло:


  • мінімізація помилок при установці штатним ременем;
  • швидкий монтаж і демонтаж;
  • компактний розмір;
  • підвищена стійкість автокрісла під час руху автомобіля;
  • якщо дитина заснула, ви зможете дістати автокрісло, не розбудивши її.


Кожна компанія виготовляє базу за власними кресленнями, однак принцип дії у них однаковий. Деякі моделі оснащені спеціальними світловими індикаторами, які допоможуть правильно встановити автокрісло (це потрібно для надійного закріплення і безпеки малюка).

У багатьох моделях є спеціальні жорсткі кріплення до кузова автомобіля, завдяки яким зменшується ризик травмування дитини при можливих аварійних ситуаціях. Обираючи базу, також зверніть увагу на спеціальні опори-ноги. Цей елемент забезпечує надійну фіксацію бази і самого автокрісла, що так само підвищує рівень безпеки.

Кожен виробник вносить свої доповнення і розробки, які покращують функціонал платформи. Батькам варто пам'ятати, що головне завдання такої бази – гарантувати безпечне і надійне кріплення крісла до сидіння автомобіля.


Асортимент платформ Isofix

В інтернет-магазині АвтоПапа представлений широкий асортимент необхідних товарів та аксесуарів для дітей. На сайті ви знайдете якісні автокрісла від кращих виробників, а також усі необхідні аксесуари, що зроблять поїздки в автомобілі комфортними і безпечними.

У нас ви знайдете платформи для автокрісел від провідних брендів:


  • BeSafe;
  • Britax-Romer;
  • Cybex;
  • Maxi-Cosi;
  • Recaro.

Ми працюємо з перевіреними і надійними виробниками, тому можемо гарантувати своїм покупцям високу якість, надійність та безпеку продукції. Подорожуйте з малюком комфортно і безпечно з надійними базами для автокрісел від інтернет-магазину АвтоПапа.


Читать дальше

У цій категорії немає товарів.