Дитячі автокрісла групи 0-1 (до 18 кг)

Активним батькам, в кого діти від 0 місяців до 4 років, конче необхідне автокрісло. Поїздки містом або далекі подорожі без цього пристрою неможливі – адже безпека малюка понад усе.

За стандартною класифікацією в такому віці потрібне крісло групи 0-1 – для дітей вагою до 18 кг.


Як правильно вибрати затримний пристрій?

Відомі випадки, коли якісний затримний пристрій рятував життя маленької людини, тому при виборі варто враховувати такі моменти:


  • визначте вік, зріст і вагу малюка в комплексі;
  • зверніть увагу, чи відповідає товар стандартам ECE R44/04 і ECE 129 i-Size;
  • продавець має надати сертифікати й умови гарантії на товар;
  • не заощаджуйте на покупці, бо йдеться про безпеку вашого малюка.


Якщо ви не впевнені у правильному рішення щодо цього придбання, зверніться до консультантів нашого інтернет-магазину онлайн або зателефонуйте.


Моделі автокрісел для групи 0+1

Батькам, що планують придбати найкраще крісло, варто ознайомитися з такими моделями:


  • RECARO ZERO.1 R129 – повертається на 360 градусів, тому маленького пасажира буде легко посадити и витягти з крісла. Технологія HERO заподіє перекручуванню шлейок.
  • Cybex Sirona – повертається на 360 градусів для легкої посадки, висувна система захисту з боків, система IsoFix, запатентована технологія «крісло-шасі» розподіляє силу удару.
  • BRITAX FIRST CLASS PLUS – модель крісла «на зріст»: дітей до 13 кг возять обличчям проти руху, старших до 18 кг – обличчям за ходом руху. Нахил спинки можна регулювати: зовсім маленьким буде зручно спати, а старшим дітям – крутитися на всі боки і вивчати світ.
  • BRITAX-ROMER DUALFIX M i-SIZE – модель для маленьких дітей зростом від 61 см до 105 см. Чаша повертається на 360 градусів, тому сидіння можна встановити як проти, так і за напрямком руху авто. Встановлене крісло повертається на 90 градусів убік дверей – так буде набагато зручніше посадити дитину в крісло і пристебнути.


В Україні купити автокрісло можна в нашому інтернет-магазині АвтоПапа. Ми пропонуємо лише сертифіковані товари для всіх дитячих вікових груп без обмежень.


Читать дальше

У цій категорії немає товарів.