Адаптери для автокрісла на коляску

У кожній колясці-трансформері можна змінити конфігурацію завдяки особливій деталі – адаптеру. Із цим елементом автокрісло або автолюлька легко ставиться на місце звичного блоку коляски, адже не всі виробники пропонують моделі, що ідеально підходять для шасі від наявної коляски.

Це надважливо для батьків, котрі часто подорожують автомобілем з дитиною, бо складені шасі коляски без блоків займають набагато менше місця в багажнику. Адаптери виготовляються зі спеціального, дуже міцного і безпечного пластика або інших надійних матеріалів.

Натиснувши на спеціальну кнопку, можна встановити або зняти автокрісло без шкоди для самого механізму. Але якщо часто встановлювати і знімати автокрісло з шасі, то адаптер може вийти з ладу і його доведеться замінити.


Як обрати кріплення на коляску для автолюльки або автокрісла?


Мало-який виробник пропонує адаптери-перехідники в комплекті з коляскою або автокріслом. Це пояснюється тим, що не для кожного споживача така деталь є актуальною, тому вибирати і купувати її багатьом доводиться самостійно.

Є два типи адаптерів:


  • універсальні;
  • брендові для конкретних моделей.


Насамперед краще пошукати пристрій для конкретної моделі, це буде найбільш оптимальним рішенням. Універсальні адаптери називаються так, бо вони підходять для декількох видів автокрісел і шасі, але не для всіх.

Також є особливі кріплення для колясок, з якими можна встановити на шасі одразу дві люльки. Це стане в нагоді при транспортуванні двійнят або кількох дітей. Активних батьків можуть зацікавити адаптери, за допомогою яких автокрісло кріпиться на велосипед.


Де можна купити якісне кріплення для дитячих колясок?

У нашому інтернет-магазині ви зможете придбати за прийнятну ціну брендові адаптери-перехідники для колясок, що зажили популярності у наших клієнтів. Серед виробників представлені бренди Britax, Recaro та інші.

Є безліч спецзасобів для кріплення автолюльки на раму різних колясок, і вони сильно відрізняються один від одного, тому наші менеджери радо допоможуть обрати модель, яка відповідатиме саме вашим цілям. Доставка в будь-яке місто країни здійснюється транспортними та поштовими службами, а сплатити можна будь-яким зручним способом.


Читать дальше

У цій категорії немає товарів.