Органайзери для коляски

До прогулянки з дитиною потрібно ретельно підготуватися, укомплектувавши сумку всім найнеобхіднішим. Адже коли проводиш час з дітьми, потрібно миттєво реагувати на кожну потребу, щоб уникнути багатьох ніякових ситуацій.

Тому батьки повинні мати змогу швидко витягти з сумки потрібні речі – серветки, пляшечку з водою або молоком, соску, іграшку та інше.

Для цього виробники колясок пропонують такий аксесуар як органайзер. Це компактна сумка з кишеньками різної форми, яка кріпиться на ручку коляски. В органайзері можна зберігати багато предметів і навіть деякі продукти для харчування дитини (як правило, у конструкції є кишенька-термос).


Як обрати органайзер для дитячої коляски?

При виборі органайзера зверніть увагу на такі нюанси:


  • розмір – залежить від звичок дитини й тривалості прогулянок, багато дітей одну-дві години на прогулянці просто сплять, у такому випадку батькам потрібен органайзер невеликих розмірів (для мобільного телефону, гаманця, серветок і підгузків);
  • кількість кишень – чим більше предметів ви хочете взяти з собою на прогулянку, тим більше має бути кишень;
  • наявність термокишені;
  • наявність закритих кишень (для зберігання, наприклад, гаманця і мобільного) та кришки;
  • матеріал виготовлення – аксесуар має бути міцним і зносостійким, а також простим у догляді (варто розуміти, що ви будете користуватися ним щодня протягом року чи навіть довше);
  • спосіб кріплення до ручки – одні коляски оснащені ручкою з поперечкою (петлі для кріплення аксесуара мають бути вертикальними), а для колясок-тростин, у яких дві ручки, потрібен аксесуар з горизонтальними петлями кріплень.

Органайзери здебільшого універсальні, оскільки ручки більшості колясок не мають значної різниці в конструкції. Практично для кожної прогулянкової коляски можна вибрати відповідний органайзер.


Де можна вигідно купити органайзер?

Цей легкий і компактний аксесуар коштує недорого, і його не буде важко доставити в будь-яке місто України. Ви зможете замовити в нашому інтернет-магазині вподобану модель, а пересиланням займуться транспортні та поштові служби.


Читать дальше

У цій категорії немає товарів.