Сонцезахисні шторки на автомобіль

Автомобільні шторки – це практична альтернатива тонуванню вікон. Вони захистять від надмірних сонячних променів, що особливо важливо, коли подорожуєш з дитиною.


Сонцезахисні шторки для автомобіля

Якщо у вашому авто їде маленький пасажир, то вимоги до безпеки і комфорту збільшуються у декілька разів. Те, що дорослому здається незначним подразником, може завдавати малюкові суттєвого дискомфорту. Саме тому виробники аксесуарів для авто випускають пристосування, які роблять поїздку більш приємною і комфортною як для дітей, так і для батьків.

Літні подорожі – це завжди захоплююче і цікаво. Проте сонячні промені можуть завдати чимало проблем і дискомфорту пасажирам і водієві, а також шкодять салону автомобіля. 

Від перегріву деформуються пластикові частин салону, а також сильно нагрівається кермо, що теж не дуже приємно. А пасажирам на задньому сидінні сонячне світло може зіпсувати відпочинок, особливо малій дитині.

Щоб зменшити шкідливий вплив сонячних променів, виробники пропонують спеціальні сонцезахисні шторки на автомобільне скло. Вони бувають кількох видів:


  • фольгована штора на лобове скло;
  • каркасні шторки сітчастого типу;
  • сітчасті ролети.

Фольгована шторка для автомобіля надійно захистить від сонця приладову панель, кермо, передні сидіння і торпедо. Використовуючи її, ви відчуєте менший дискомфорт, а також збережете деталі салону від деформації.

Захисні каркасні шторки – це спеціальні сітчасті екрани, які кріпляться присосками на бічне та заднє скло автомобіля. Вони використовуються для захисту пасажирів на задньому сидінні, особливо дітей, від шкідливого впливу сонячних променів. Для малюків є спеціальні дитячі сітчасті шторки з веселими героями улюблених мультфільмів.

Захисні шторки ролетного типу – більш маневрені і компактні, ніж каркасні. Вони так само мають сітчасту структуру, але кріпляться над склом і працюють за принципом ролет, завдяки чому можна опускати і піднімати скло, не знімаючи шторки.


Сонцезахисні шторки в інтернет-магазині АвтоПапа

Турбуючись про комфорт своїх пасажирів, особливо маленьких дітей, багато хто вибирає найоптимальніші рішення. Однією з проблем комфортних подорожей є сонячні промені, що заважають спати малюкові або просто світять в очі. Щоб захистити своє дитя від цієї неприємності, достатньо купити сонцезахисні шторки в машину.

Для захисту пасажирів на задньому сидінні достатньо придбати найпростіший і практичний варіант – каркасні сітчасті шторки. Вони легко монтуються і демонтуються, достатньо поцінні та відмінно виконують свою функцію. Навіть такий компактний і простий аксесуар, як екран від сонця для автомобіля, зробить ваші поїздки більш комфортними і безпечними.


Читать дальше

У цій категорії немає товарів.