Дитячі автокрісла групи 1-2-3 (від 9 до 36 кг)

Захисту від несподіваних ситуацій на дорозі потребують не лише немовлятка і малолітні карапузи, а й доросліші діти. Спеціально для них розроблені автокрісла, які розраховані на тривале використання від 9 місяців до 12 років.

Такі пристрої за міжнародною класифікацією належать до групи 1-2-3, що об'єднує кілька вікових категорій, тому вважається універсальною. Конструкція цих крісел підійде дітям завважки від 9 до 36 кг.


Особливості автокрісел групи 1-2-3

В Україні вироби цієї групи представлені в інтернет-магазині АвтоПапа. Вони мають такі особливості:


  • встановлюються обличчям у напрямку руху авто;
  • дитина до 15 кг кріпиться вмонтованими ременями або столиком безпеки, а більші діти – штатним 3-х точковим ременем безпеки;
  • обов'язково мають механізм, який регулює положення спинки;
  • усі вироби сертифіковані за європейськими нормами ECE R44/04, а також мають гарантію від виробника.


Актуальні моделі автокрісел

Ці універсальні пристрої виготовлені таким чином, щоб вони «росли» разом із малюком. Це завдяки технологічним інноваціям, що надають сучасні функціональні можливості. На нашому сайті ви зможете вибрати такі моделі:


  • BRITAX-ROMER EVOLVA 123 – універсальне крісло, яке не потрібно буде міняти в міру зростання вашого сина чи доньки. Підходить для дітей від 9 до 36 кг. Найменші фіксуються за допомогою 5-точкового ременя, старші діти – штатним ременем автомобіля.
  • BRITAX-ROMER ADVANSAFIX III SICT – модель також розрахована на дітей від 9 до 36 кг. Малюків до 18 кг пристібають 5-точковим ременем, доросліших дітей – ременем авто з використанням функції SecureGuard. Це четверта точка кріплення стандартного ременя, вона утримує поясну лямку в правильному положенні. При бічному зіткненні дитину захистить знімна подушка SICT. Положення чаші можна регулювати відповідно до віку, зросту і ваги малюка.
  • RECARO Young Sport Hero – яскраве крісло в ергономічному та спортивному дизайні, використовується технологія HERO, модель має тривалий термін експлуатації (до 12-річного віку).


Надзвичайно зручні, функціональні і за доступною ціною – це переваги автокрісел у нашому інтернет-магазині АвтоПапа. Додатково ви зможете добрати необхідні аксесуари.


Читать дальше

У цій категорії немає товарів.