Підстаканники для коляски

Спекотного літнього дня важливо не лише захистити малюка від надмірної кількості сонячного світла, а й забезпечити його напоями – водою чи соками. У підстаканник на колясці можна закріпити у вертикальному положенні стаканчик або пляшку з рідиною, це полегшить доступ до напоїв для дитини й мами на прогулянці.

Такий підстаканник має суттєві переваги:


  • виготовлений з міцної, гнучкої, зносостійкої та безпечної пластмаси;
  • має кілька варіантів фіксації;
  • можна застосовувати для посуду різного діаметру (дитяча пляшечка, півлітрова і літрова пластикова пляшка).


Як обрати підстаканник для дитячої коляски?

Підстаканник має кріплення, за допомогою якого фіксується на певній частині шасі (збоку крісла або на ручці). Залежно від місця встановлення, користуватися ним буде зручно або малюкові, або його мамі. Також є моделі на дві пляшечки.

Підстаканники відрізняються за розміром і формою, але незначною мірою. Більшість моделей ідеально фіксують дитячу пляшечку. А завдяки пружному пластику, з якого цей аксесуар виготовляють, в нього можна встановити пляшку, що трохи перевищує зазначені розміри. Моделі, які кріпляться на ручку коляски і збоку (також у них встановлюють посуд різних розмірів), називають універсальними.

У цей пристрій можна встановлювати й відкриті стаканчики – по рівній поверхні коляска рухається досить плавно, і, якщо стаканчик не повний по вінця, рідина не розплескається. За ці властивості багато хто з користувачів і любить підстаканники, оскільки можна дорогою в парк купити кави й випити її, коли дитина грає на майданчику.

Замінити класичний підсклянник можна органайзером або спеціальним бампером-столиком. Як правило, такі вироби виготовляють з тримачами для посуду.


Де можна купити підстаканник для прогулянкової коляски?

У нашому інтернет-магазині ви зможете придбати модні й практичні аксесуари на будь-який смак. Наші менеджери нададуть розлогу відповідь про кожен товар, який вас зацікавив. Після цього вам буде легко вибрати як з універсальних моделей, так і з брендової лінійки. Отримати замовлення ви зможете в будь-якому місті країни за допомогою транспортних і поштових служб.


Читать дальше

У цій категорії немає товарів.