Спальні мішки в коляску

Для малюків у холодну пору року важливо забезпечити теплий мікроклімат у колясці, тому багато хто з батьків докуповує спеціальні спальні мішки.


Переваги спальних мішків і конвертів

Дитячий спальний мішок зберігатиме в теплі дитину, а якщо малюка занести в приміщення, то мішок можна легко розстібнути, не завдавши дитині жодного клопоту.

Якісні зимові конверти краще зігрівають малюка, ніж більшість комбінезонів. Оскільки руки й ноги зберігають тепло в одному просторі з тілом.

Більшість конвертів розраховані на дітей до року, але є моделі й для старших – до трьох років. Однак варто пам'ятати, що для дедалі більшого малюка, стає все важливішою фізична активність, тому дітям старшим за рік на зиму зазвичай купують комбінезони.

Дитячі спальні мішки розділяють на три великі категорії:


  • зимові;
  • демісезонні;
  • літні.

Для зимових моделей головним показником є теплоізоляція, тому при виборі звертайте увагу на утеплювач. Особливо популярні вироби з овчини. Теплий хутровий конверт витримує серйозні морози. Овчина – це екологічно чистий матеріал, а спеціальне покриття ворсинок відштовхує бруд. Популярним рішенням на зиму також є тепла і м'яка пухова модель. 

Купуючи літні й демісезонні моделі важливо вибирати речі, які будуть легко пратися і швидко сохнути. Практичні флісові конверти підходять як для новонароджених, так і для дітей старшого віку.


Спальні мішки з додатковим функціоналом

Деякі конверти мають тверду спинку, щоб застосовуватися як люлька-переноска. Комплектація інших моделей може передбачати застосування в автокріслі. Такі моделі називають універсальними, бо їх можна встановлювати не лише в коляску.


Де можна купити дитячий спальний мішок у прогулянкову коляску?

У каталозі ви знайдете конверти на зиму або літо, для щоденного застосування або святкові варіанти (наприклад, на виписку). В інтернет-магазині «АвтоПапа» представлено безліч якісних моделей. Наші менеджери дадуть відповідь на всі ваші питання і допоможуть визначитися з вибором. Оформити покупку на нашому сайті дуже легко. Доставка по Україні здійснюється транспортними та поштовими службами.


Читать дальше

У цій категорії немає товарів.