Накидки на ніжки для коляски

Накидка на ніжки для коляски – це важливий елемент екіпіровки. У холодну пору року накидка збереже тепло і захистить від вітру, а також не дасть намокнути одягу дитини під дощем.

Довгі роки капюшон і накидка були головними складовими затишку в дитячій колясці. Сучасні батьки також упевнені, що в колясці мають бути такі елементи. Багато хто з виробників пропонує разом з колясками комплекти аксесуарів. Якщо ж до вашої моделі не додається захист для ніжок або ж накидка пошкодилась, то ви знайдете все необхідне в нашому інтернет-магазині.


Як обрати накидку для прогулянкової коляски?

Є кілька типів накидок – тонкі та водонепроникні (літній варіант), а також утеплені, які стануть у пригоді взимку.

При виборі цього аксесуара зверніть увагу на такі фактори:


  • склад матеріалу – не має бути хімічного запаху або інших ознак, які нервують малюка або шкодять його здоров'ю;
  • якісні характеристики – виріб має бути водонепроникним, приємним на дотик і зносостійким, а також не потребувати складного догляду;
  • розмір накидки – занадто маленька не прослужить довго, а надто велика не захищатиме дитину належним чином від вітру і холоду, оскільки утворюватимуться прозори між накидкою і коляскою;
  • застібки і заклепки, за допомогою яких накидка міцно закріплюється;
  • забарвлення.

Щодо забарвлення варто зауважити, що такий виріб може повністю змінити зовнішній вигляд коляски. Де хто з батьків, що планує кількох малюків, купує коляску нейтральних кольорів, а потім, залежно від статі новонародженого, докуповує накидку для ніжок, сітку і дощовик відповідних кольорів.

Деякі накидки виконані у формі утепленого чохла або конверта. Цей аксесуар універсальний, бо його не потрібно підганяти до розмірів коляски. Взимку з теплою накидкою можна гуляти на вулиці досить довго, не ризикуючи застуди малюка.


Де можна купити накидку на ніжки?

У нашому інтернет-магазині ви зможете придбати різні аксесуари для додаткової комплектації дитячих колясок. Великий вибір і прийнятні ціни сприятимуть придбанню якісних і практичних речей. Якщо у вас виникнуть питання, вам допоможуть наші менеджери. Доставка товарів здійснюється по всій території України.


Читать дальше

У цій категорії немає товарів.