Козирки від сонця на коляску

Дітям необхідне сонячне світло, але якщо вони отримують велику дозу ультрафіолетових променів, то це може привести до опіків, які малюки досить важко переносять. Тому батьки дбають, щоб дітям було комфортно в тіні. Для цього можна придбати козирок від сонця і встановити його на коляску.


Переваги сонцезахисного козирка

Така деталь особливо знадобиться для колясок, де капюшон не створює достатньої тіні. Козирки з особливого типу тканини гарантуватимуть, що в коляску проникне тільки 2% ультрафіолетових променів. Козирки виготовляють із водонепроникних матеріалів, тому виріб добре захищає від дощу і, водночас, пропускає повітря, тому дитині під козирком буде зручно й затишно.

Важливо, що цей матеріал абсолютно безпечний і при нагріванні не виділяє токсичних речовин або алергенів. Деякі капюшони й козирки укомплектовані сіткою для захисту від комах.

Також додатковий козирок допоможе зберегти від вигорання тканину капюшона, завдяки чому коляска довше зберігатиме гарний зовнішній вигляд.

Додатковий козирок стане в пригоді, якщо на шасі встановлено два дитячих блока. Це важливо, адже виробник не завжди передбачає капюшон для другого місця.


Як обрати сонцезахисний козирок?

Є універсальні моделі з еластичними вставками. Але якщо ви хочете купити ефектнішу річ, то зверніть увагу на такі нюанси:


  • для якої моделі призначений козирок (на прогулянкову коляску, на коляску-тростину, на коляску-люльку);
  • способи кріплення;
  • світлопропускна здатність – чим темніша тканина, тим краще вона поглинає випромінювання, але яскраві та різнокольорові козирки виглядають ефектніше;
  • наявність сітки від сонця – вона ефективна, якщо сонце не дуже яскраве, така сітка захищатиме від комах, а також не буде заважати дитині оглядатися навкруги й контактувати з батьками;
  • наявність віконець – це важливо для дітей, які вже виявляють зацікавленість до навколишнього світу, такі віконця розташовані з боків і розсіюють світло.


Де можна купити козирок від сонця?

У нашому інтернет-магазині ви зможете придбати практичні і красиві козирки за прийнятними цінами. Наші менеджери нададуть вичерпну інформацію про кожен товар. Ми пропонуємо просте оформлення замовлень, зручні способи оплати та доставку по всій Україні.


Читать дальше

У цій категорії немає товарів.