Чохли та сумки для дитячої коляски

Сумка-чохол з'явилася в продажу після того, як розробники запропонували різні варіанти колясок-трансформерів. Такі вироби стануть в пригоді для зберігання коляски і для її транспортування.


Переваги сумки для транспортування коляски

Бувають ситуації, коли потрібно здати коляску в багажне відділення, наприклад, при авіаперельотах. Для цього потрібне надійне пакування. Чохол для перевезення коляски оснащений зручними ручками: одні моделі виконані у вигляді наплічника, а інші – у вигляді рюкзаків.

Також пропонують моделі на коліщатках. Якщо мама подорожує одна, то коліщатка спрощують пересування і суттєво полегшують багаж при посадці на літак. Такий виріб називають транспортним чохлом.

Більшість моделей оснащена кількома ручками, щоб можна було вибрати зручний варіант перенесення коляски, а також на випадок, якщо одна з ручок відірветься.

Якщо батьки планують кількох дітей, то транспортувальний чохол перетворюються на сумку для зберігання тимчасово непотрібних речей. Так ви будете впевнені, що не втратите випадково яку-небудь деталь (наприклад, при переїзді), також сумка захищатиме виріб від пилу.

Щоб коляска після такого зберігання або перевезення виглядала акуратно, важливо застосовувати додаткові чохли на колеса. Так ви збережете чистою оббивку.


Як правильно вибрати чохол?

Ці вироби поділяють на дві категорії: брендові (для конкретної моделі від її виробника) та універсальні. Щоб обрати товар, необхідно враховувати такі фактори:


  • розміри коляски в складеному стані (також обов'язково враховуйте і розміри коліс);
  • ваші потреби – чим більше ви подорожуєте, тим важливішими будуть ручки й коліщатка, особливо якщо у вас досить важка коляска;
  • якість тканини – вона має бути водонепроникною, міцною та щільною.

Також є інший вид чохлів. Наприклад, знімний захисний чохол на коляску-люльку призначений не для транспортування, а для утеплення, захисту від снігу в зимову пору. Ту ж функцію виконує чохол на ніжки для коляски.

Завдяки захисним чохлам для зберігання в під'їзді коляска залишатиметься чистою. Така накидка надівається на капюшон і на ручку коляски. На сайті «АвтоПапа» ви зможете купити практичні чохли за прийнятними цінами і з доставкою по всій території України.


Читать дальше

У цій категорії немає товарів.