Дитячі автокрісла групи 2-3 (від 15 до 36 кг)

Для дітей від 3 до 12 років підходять автокрісла категорії 2-3. Вони розраховані для дітей завважки від 15 до 36 кг і зростом від 1 метра.


Крісла групи 2-3 в інтернет-магазині АвтоПапа


У каталозі нашого інтернет-магазину АвтоПапа ви знайдете кращий вибір дитячих крісел для різних вікових груп. Вироби, що представлені на сайті, повністю відповідають європейському стандарту безпеки ECE R44/04. Ви можете вибрати серед таких моделі:


  • BRITAX-ROMER KID II – ергономічні боковини з м'якого матеріалу, можна установити в автомобілі різного типу, V-подібна спинка розроблена з урахуванням росту дитини.
  • RECARO Monza Nova 2 Seatfix – ергономічна форма сидіння із сучасних матеріалів, підкладка з латексу, підголівник регулюється в 11 режимах, інноваційна система вентиляції навколо сидіння RECARO Air Circulation.
  • Cybex Solution Z-fix – для дітей від 3 до 12 років. Підголівник регулюється за нахилом у 3 положеннях, а за висотою – у 12. Ширина підголівника регулюється автоматично, крісло оснащене плечовими захисними пристроями. Цю модель можна максимально комфортно налаштувати під зріст дитини.
  • BRITAX-ROMER KIDFIX II XP SICT – крісло з високою спинкою і посиленим захистом. При лобовому ударі шию дитини захистить накладка на ремінь XP-PAD. Завдяки технології SecureGuard створюється четверта точка кріплення на животі, що суттєво зменшує ризик отримати травму живота або перелом кісток таза при аварії. При бічному ударі захистить спеціальна подушка SICT – вона встановлюється зі сторони найближчих до крісла дверцят. Крісло підтримує технологію IsoFix і вважається досить універсальним – підходить для дітей від 4 до 12 років із вагою від 15 до 36 кг.


Як замовити автокрісло ?

Якщо у вас виникне запитання, ви зможете отримати детальну консультацію від наших менеджерів. Вам допоможуть обрати найбільш підхоже автомобільне крісло, а також підкажуть терміни доставки у ваше місто.


Читать дальше

У цій категорії немає товарів.