Бампери

Бампер для коляску – це елемент захисту, який може мати додаткові властивості. Спершу він призначався лише для того, щоб дитина не випала з коляски, коли батьки відволікаються на сторонні фактори. Додатковими функціями цього елемента стали:


  • точка опори для дитини, яка хоче роздивитися навколишній світ, коли сидить у своєму засобі пересування;
  • столик з тримачем для стаканчика;
  • місце для зберігання іграшок, багато з яких можна підвісити на трубку цієї деталі;
  • інші розваги (наприклад, музичний бампер).


Як обрати знімний бампер для дитячої коляски?


Усі представлені вироби виготовлені з високоякісної і гіпоалергенної пластмаси. Вони відрізняються формою перетину труби, довжиною та функціоналом. Є вироби тверді і з м'якою оббивкою, а також з різними видами кріплень. Оббивка може бути закріпленою або знімною, її виготовляють з різних матеріалів – шкіри і екошкіри, різних видів тканин.

Також відрізняються моделі для прогулянкових колясок і для колясок-тростин. Тростина має легко складатися, тому бампер для неї вибирають або знімний, або складаний. На нашому сайті ви знайдете бампери для колясок-трансформерів, спарені варіанти на коляску для двійні та інші моделі.


Чи бувають універсальні бампери?

Багато хто з батьків все ще мріє про універсальний бампер, однак більшість колясок відрізняються за габаритами і потребують захисних засобів різного розміру. Тому потрібно обов'язково підбирати аксесуари під конкретний засіб пересування.

Разом з тим є трубчаста модель для колясок, у яких діаметр деталей шасі не перевищує 19 мм. Ширина регулюється складчастим механізмом. Застосовують такий бампер на прогулянковому блоці коляски, на тростинах, також його можливо застосувати на колясках-трансформерах.


Де можна купити якісний бампер?


У нашому інтернет-магазині представлені зручні та надійні бампери для колясок різного типу. Ціни на вироби прийнятні, а якість – найвища. Обрати потрібну модель вам допоможуть наші менеджери. Доставка здійснюється по Києву і в будь-яке інше місто країни транспортними та поштовими службами. Оплатити можна будь-яким зручним способом.


Читать дальше

У цій категорії немає товарів.