Дитячі автокрісла групи 1 (від 9 до 18 кг)

Відбуваючи в подорож на автомобілі, дитина має бути застрахована від різних травм при вимушеному гальмуванні або на випадок дорожньої аварії. Інтернет-магазин АвтоПапа допоможе вам вирішити це питання, адже пропонує якісні вироби в цій сфері на теренах нашої країни.


Дитячі автокрісла групи I

Вироби цієї групи спеціально розроблені для дітей на вагу 9-18 кг, а також рекомендуються для малюків віком від 9 місяців до 4 років. До установлення цього пристрою варто підійти відповідально і виконувати кожну дію за інструкцією. Крісло ставиться обличчям за ходом руху, а також кожного разу при посадці дитини треба обов'язково перевірити, чи міцно пристебнутий 5-ти точковий ремінь.


Популярні моделі автомобільних крісел

Існує велике різноманіття цих виробів, зокрема і таких, що неодноразово доводили свою якість у дії. Ці розробки проходять комплексне випробування, а також стандартизуються відповідно до європейських стандартів ECE R44/04 і ECE 129 i-Size. На нашому сайті ви зможете вибрати найкращі моделі:


  • BRITAX-ROMER KING II LS – у розробці використана інноваційна система світлової індикації натягу ременя безпеки (LS), 5-точкові ремені безпеки, ергономічні м'які боковини і плечові накладки, багатопозиційний нахил спинки, а також знімний чохол;

  • BRITAX-ROMER KING II – легкий монтаж, глибокі боковини з м'яких матеріалів і комфортні плечові накладки, багатопозиційний нахил спинки;

  • BRITAX-ROMER TRIFIX2 i-SIZE – для дитини на зріст від 76 до 105 см, вмонтований V-подібний підголівник, якірні ремені і система IsoFix;

  • RECARO OptiaFix – звичайне посадкове крісло, ASP (оновлений бічний захист), проста експлуатація, краща модель групи l за результатами випробувань 2016 року.


Базову комплектацію за бажанням можна розширити сумісними аксесуарами: літнім чохлом з бавовни, захисним килимком, шторкою від сонця й органайзером на спинку сидіння. Купуйте лише якісну продукцію в нашому інтернет-магазині АвтоПапа!


Читать дальше

У цій категорії немає товарів.