Парасолі для коляски

Найменші діти потребують захисту від холоду, вітру, дощу і від сонця. Універсальний аксесуар, який виконуватиме кілька цих функцій одночасно – це парасолька на колясці.

Такий аксесуар для дитячих колясок має одну незаперечну перевагу – майже не закриває огляд (навіть покращує його в сонячну пору). Але є в парасольки і недоліки, наприклад, якщо дощ сильний або ще й вітряно, то вода заляпуватиме малюка. Для таких випадків все ж краще придбати дощовик.

Парасолька кріпиться на бампер, стінку або ручку коляски. Завдяки конструкційним особливостям цього захисту від сонця можна змінювати його кут нахилу.


Переваги парасольок для дитячих колясок

Ці вироби мають низку переваг:


  • компактність – парасольку можна завжди носити в сумці коляски;
  • безліч оригінальних забарвлень, щоб підібрати парасольку як в тон колясці, так і в контраст;
  • дизайнери розробили багато цікавих рішень – є парасольки зі стразами, з рюшами та іншими прикрасами;
  • завдяки конструкції ручки можна встановити парасольку під потрібним кутом;
  • виробники пропонують парасольки різної форми, щоб покупець міг підібрати модель, яка б органічно виглядала на його колясці.

Моделі від різних брендів відрізняються як за якістю, так і за ціною. Незмінним залишається мала вага (як правило, близько 500 грамів), а також виготовлення з інертних матеріалів, які не зашкодять дитині.

На якісних моделях вказують пропускну здатність ультрафіолетового випромінювання. Якщо цей показник становить 50, то парасолька дійсно якісна (50 – це визнана в Австралії норма захисту від ультрафіолетового випромінювання). Парасольки довго зберігають свій стильний і яскравий вигляд завдяки особливому напилюванню, яке захищає аксесуар від вологи та бруду.


Де можна придбати якісну парасольку для коляски?

При виборі парасольки обов'язково дізнайтеся, чи підходить вона до вашої моделі коляски і як правильно вона кріпиться. Разом із колясками багато брендів випускають і повний комплект аксесуарів для них. Також можливо підібрати моделі і від інших виробників.

Наші менеджери порекомендують необхідні аксесуари з урахуванням усіх конструкційних особливостей вашої коляски, а також допоможуть оформити замовлення. Доставка здійснюється по всій території України.


Читать дальше

У цій категорії немає товарів.