Козирки для автокрісла

Літо – пора подорожей та сімейних поїздок. Щоб яскраве сонечко не заважало вашому малюкові у машині, краще придбати спеціальний козирок на автокрісло.


Як обрати сонцезахисний козирок на автокрісло?

Комфорт малюка в автомобілі – це пріоритетне завдання для кожного з батьків. Коли дитина підросте і пересяде в автокрісло на заднє сидіння, необхідно подбати про додаткові аксесуари, які зроблять поїздку більш безпечною і комфортною.

Літні подорожі усією родиною – це чудове проведення часу. Але, запланувавши сімейну поїздку, подбайте про комфорт дитини. Одна із можливих проблем – це подразнююча дія сонячних променів, яка заважає малюкові спати або відпочивати. А коли він не спить, то змушений жмуритися від сліпучого сонця.

Окрім спеціальних захисних шторок від сонця, можна використовувати сонцезахисні козирки так само, як на кожній колясці. Вони досить практичні, зручні та виконують свої захисні функції на відмінно:


  • завдяки великому розміру повністю обмежують доступ сонячних променів;
  • забезпечують захист від ультрафіолету рівня 40+;
  • мають спеціальні вентиляційні сітки для безперешкодної циркуляції повітря.


Козирки випускаються до відповідних моделей і брендів автокрісел. Тому якщо ви купили автокрісло без цього аксесуара, то для вибору потрібного козирка необхідно знати торгову марку і модель крісла. Ці козирки випускаються у різноманітному забарвленні, тому ви без зусиль зможете вибрати колір, що підходить вашому комплекту.

При виборі козирка необхідно приділити особливу увагу матеріалу, з якого він виготовлений. Тканина має бути досить щільною, щоб надійно захищати від сонячних променів. Водночас вона повинна дихати, а також мати спеціальну сітку для вентиляції. Бо інакше циркуляція повітря погіршується, через що виникає ризик теплового удару.

Обирайте продукцію від надійних виробників. Усі бренди, що випускають продукцію для дітей, повинні мати відповідні сертифікати якості та санітарні документи. Перевірте якість швів і кріплень – це найбільш вразливі місця у сонцезахисних козирків. Щоб не помилитися з вибором, точно визначте виробника автокрісла, а ще краще – приміряйте козирок перед тим як придбати.


Де можна купити козирок від сонця на автокрісло?

Усі необхідні аксесуари для маленьких мандрівників ви знайдете в інтернет-магазині АвтоПапа. На сайті представлена тільки якісна і безпечна продукція для вашої дитини від провідних європейських виробників.

У ас ви зможете купити дитяче автокрісло і всі необхідні для нього аксесуари, які забезпечать комфорт і безпеку для малюка в подорожі. Подбайте про комфортний відпочинок дитини в автомобілі із сонцезахисними козирками для автокрісел.


Читать дальше

У цій категорії немає товарів.