Всюдихідні колеса

На сьогодні випускаються дуже зручні і легкокеровані коляски. У більшості моделей блок передніх коліс закріплений на шарнірах, завдяки яким візок легко повертається, а спарені колеса роблять конструкцію більш надійною.

В міському середовищі, коли доводиться їздити по асфальтованій або іншій твердій поверхні, такі колеса для прогулянкової коляски зарекомендували себе як ідеальний варіант.

Але за містом на бездоріжжі коляски такого типу важко пересувати. Кожен камінчик, який потрапить під переднє колесо на обертовому блоці, може призвести до повороту візка. Прозір між спареними колесами забивається брудом, що ускладнює як рух, як і догляд за коляскою, а самі деталі коліс можуть вийти з ладу.

З коляскою-тростиною можуть виникнути проблеми при пересуванні по снігу, тому на зиму варто подбати про додатковий комплект коліс. Багато хто з виробників випускає аксесуари, які підвищують прохідність коляски. Вони встановлюються легко і швидко, а ефект перевершить усі ваші очікування.


Особливості коліс підвищеної прохідності

Як задні, так і передні всюдихідні колеса повинні бути масивними і великого діаметру, щоб збільшити площу зчеплення із землею. Технологія їхнього виробництва може відрізнятися. Можна придбати такі аксесуари:


  • литі або безкамерні (пластикові, каучукові, гелеві, зі спіненої гуми, поліуретанові);
  • знімні;
  • надувні.

Пневматичні деталі дуже пружні, але їхня якість залежить насамперед від тиску всередині шин.

Майже всі ненадувні або суцільнолиті версії менш пружні, ніж накачані повітрям. Тільки гелієві перевершують їх за пружністю, а також не втрачають своїх властивостей через зменшення тиску всередині шин. Є одинарні та подвійні колеса. Між здвоєними деталями повинно бути достатньо місця, щоб там не забивався бруд.


Де можна вибрати і купити запасні деталі?

Вироби для колясок-тростин, прогулянкових, звичайних та колясок для двійні суттєво відрізняються між собою. Їх треба підбирати під кожну конкретну модель. Наші менеджери допоможуть вам зробити правильний вибір. Замовивши товари в нашому інтернет-магазині, ви отримаєте їх у будь-якій точці України транспортними та поштовими служба


Читать дальше

У цій категорії немає товарів.