Коляска тростина

Моделі дитячих колясок, які у складеному стані виглядають як тростини, існують уже більше 50 років. Він своєї появи і донині вони стають вибором багатьох батьків.


Переваги літніх колясок-тростин для прогулянок

Коляску-тростину (або коляску-книжку) обирають на літо за такі позитивні властивості:


  • компактність – малі габарити у складаному стані, влізає у багажник авто, не займає багато місця у приміщенні або в громадському транспорті;
  • проста в експлуатації – швидко і без труднощів складається;
  • легкість – важить приблизно 6-9 кг, тому піднімати і переносити їх зможуть майже всі.


Популярні та надійні моделі літніх колясок-тростин

Мало не всі компанії, що займаються колясками для дітей, мають власну лінійку моделей, які складаються у вигляді тростини або книжки. За бажанням можна вибрати чотириколісні або триколісні конструкції, з перекидною ручкою, із регульованою спинкою, а також тільки сидячі коляски.

Такі моделі відрізняються надійністю, мобільністю і високою якістю. На нашому сайті ви зможете вибрати такі коляски:


  • Hauck Sprint – це яскрава модель-тростина, яка виділяється спортивним дизайном, має спарені колеса, нахил спинки 94-151 градусів, а при вазі 7,5 кг не втрачає мобільності.
  • iCoo Pace dress blue – це легка і маневрена модель з алюмінієвою рамою, надувні камери забезпечують плавний хід, має максимальний радіус розвертання передніх коліс.
  • Maclaren BMW M – результат співпраці брендів McLaren і BMW, має чотириколісне шасі з парних коліс, ергономічне регульоване сидіння, а також розширений комплект стильних та якісних аксесуарів.
  • Maclaren QUEST – це компактна і легка модель, з чотирма положеннями спинки, зокрема положення лежачи, підійде малюкам від народження до 3 років, а завдяки ширині 45 см не легко проїде у вузьких місцях.


В інтернет-магазині АвтоПапа турботливі батьки зможуть підібрати якісні товари для дітей. Ми доставляємо продукцію по Києву та інших містах України за короткі терміни.


Читать дальше

У цій категорії немає товарів.