Сумки для мами на коляску

Щоб мама на прогулянці містом з дитиною була готова до будь-якої пригоди і могла успішно розв’язувати нагальні проблеми малюка (від заміни підгузка і походу в магазин до перельоту в літаку), знадобиться комплекс сумок для коляски.


Які вибрати сумки для дитячої коляски?

Кожен тип сумки виконує свої функції і максимально відповідає потребам у певній ситуації:


Стандартна сумка для прогулянок – зручний аксесуар, який знадобиться для кожного виходу з дитиною. У цьому елементі екіпіровки зібрані найважливіші речі – дитяча пляшечка або інші продукти, вологі серветки та підгузки. Завдяки безлічі кишень можна зберігати різні предмети окремо, не ризикуючи залити водою телефон. Також мама зможе швидко зорієнтуватися, де лежить необхідний предмет. Деякі вироби оснащені спеціальним відділенням, яке розкладається у сповивальний столик – важливий атрибут для новонародженого.

Сумка-корзина під коляску для перевезення ручної поклажі. Вона добре підходить для походів у магазин за покупками.

Сумка для перенесення коляски стане в пригоді, якщо візок треба упакувати і покласти в багажне відділення автобуса чи літака.


Як обрати сумку для прогулянок?

Універсальним варіантом для мам на прогулянці буде сумка з кількома видами ручок. Наприклад, в аксесуара може бути подовжена ручка, завдяки якій сумку зручно носити на плечі, а також спеціальні кріплення, щоб вішати її на шасі коляски.

З таким аксесуаром буде зручно пересуватися з дитиною в транспорті, де необхідно складати коляску. Особливо практична в такому випадку сумка-рюкзак, яку часто застосовують для коляски-тростини.

Важливо, щоб така сумка мала якісні термоізоляційні властивості. Також зверніть увагу на тканину – вона повинна бути міцною, зносостійкою і простою в догляді. Важливо, щоб сумку можна було прати, і щоб вона швидко висихала.


Де можна купити сумку для коляски?

Визначившись з потребами, ви зможете вибрати на сайті «АвтоПапа» найдоречніші товари. Наші менеджери допоможуть визначитися з конкретною моделлю і дадуть відповіді на всі ваші запитання. Ми пропонуємо просте оформлення покупки і доставку товарів по всій території України.


Читать дальше

У цій категорії немає товарів.