Автокрісла для новонароджених (група 0+)

Автомобільні затримні пристрої для дітей поділяються на групи за такими показниками, як вага, зріст і вік. До групи 0+ належать вироби для новонароджених, вони також використовуються дітьми до 15 місяців, або до 13 кг.


Характеристики міцності автокрісел


Продукцію від провідних виробників дитячих затримних пристроїв європейські батьки добре знають і люблять. Це завдяки таким характеристикам:


  • перевірка на кожному етапі виготовлення;
  • малюка захищають 5-точкові ремені, що підвищує рівень його захищеності;
  • якісна система вентиляції;
  • підвищена ступінь захищеності боковин.

Усі вироби сертифіковані за європейським стандартом ECE R44/04 або ECE 129 i-Size, а також отримують найвищі оцінки в процесі випробувань.


Актуальні моделі дитячих затримних пристроїв для дітей від народження до 15 місяців

Для установки дитячого автокрісла групи 0 виробники, окрім штатного 3-точкового ременя безпеки, пропонують фіксацію крісла за допомогою системи IsoFix (спеціальна платформа, продається окремо як аксесуар).

Цю систему розробила компанія Britax-Romer у 1997 році, щоб мінімізувати помилки при установці штатним ременем. Також автокрісло можна встановити на шасі коляски за допомогою додаткових перехідників (адаптерів).

Усі автокрісла групи 0, незалежно від виробника, установлюються тільки проти ходу руху в автомобілі – пов'язано це з тим, що в малюків цього віку ще не зміцнів шийний відділ хребта.

До найпопулярніших моделей належать:


  • Britax-Romer BABY-SAFE – легка конструкція, яку зручно переносити. Гарантує високий рівень безпеки і комфорту для малюка.
  • Cybex Cloud Q PLUS – це автокрісло можна переводити в лежаче положення і застосовувати як люльку, має висувну систему лінійної захисту від бічних ударів (L.S.P. System), також регульований за висотою підголівник.
  • RECARO Guardia – автокрісло важить 4 кг, легко установлюється, можна використовувати в літаках.
  • iZi Go Modular iSize – ця модель крісла сумісна з різними колясками, відповідає новому європейському стандарту R-129 (I-Size), оснащена ручкою ергономічної форми для перенесенням, чохол легко знімається для прання, можна застосовувати для маленьких дітей зростом 40-75 см.


Дизайн нового покоління, зручність і висока ступінь захисту – це неодмінні атрибути затримних пристроїв для дітей.

В Україні автомобільне крісло для новонароджених можна вибрати і купити в інтернет-магазині АвтоПапа. Наші консультанти нададуть кваліфіковану допомогу, а також допоможуть оформити замовлення та пересилання.


Читать дальше

У цій категорії немає товарів.