Конверти для автокрісел

Конверти для автокрісел

Сучасні батьки часто змушені возити новонародженого малюка в автомобілі. На сьогодні розроблені спеціальні крісла для захисту дитини на випадок ДТП. А щоб дитина комфортно почувала себе в автокріслі групи 0, як верхній одяг важливо застосовувати спеціальні конверти для дитячого автокрісла.


Особливості конверта для автокрісла групи 0

Такий виріб застосовується не лише для транспортування у машині, зазвичай батьки використовують його для звичайної прогулянки дитини на свіжому повітрі. А сплячого в конверті малюка можна акуратно покрасти в автокрісло та пристебнути через спеціальні прорізи.

Тому насамперед конверт має відповідати стандартним вимогам для дитячого верхнього одягу:


  • безпечний і гіпоалергенний склад матеріалу;
  • не заважає циркуляції повітря;
  • приємний на дотик;
  • простий у догляді (конверт будуть часто прати або вимивати плями, саме тому важливо, щоб виріб був зносостійким і швидко висихав);
  • зовнішній шар повинен мати водовідштовхувальне покриття на випадок негоди.


Конверти для новонароджених поділяються на літні та зимові. Їх легко відрізнити за якістю і кількістю теплоізолювального наповнювача. Виріб, у якому можна вкласти дитину в автокрісло і закріпити там, часто називають конвертом-трансформером. Його функція – трансформуватися так, щоб під час розміщення в автокріслі не потривожити дитину.

У багатьох моделях є капюшон. Можна відстебнути і зняти середню частину, щоб дитині, яку занесли з вулиці, не було в автомобілі жарко. А ремені безпеки на липучках фіксуються завдяки через прорізи.


Як обрати і купити конверт-трансформер в інтернет-магазині?

У першу чергу користувачі звертають увагу на зовнішній вигляд виробу (особливо якщо вибирають конверт на виписку). Набагато важливішим є склад матеріалу, з якого пошито конверт з прорізами, а також можливість пристебнути малюка 5-точковими або 3-точковими ременями безпеки. Краще вибирати брендові моделі, адже від якості конверта залежить життя і здоров'я малюка.

Наші менеджери нададуть вам необхідну інформацію про кожну модель у каталозі, а також допоможуть оформити покупку. Доставка здійснюється у будь-яку точку України транспортними та поштовими службами.


Читать дальше

У цій категорії немає товарів.