Стільчики для годування

Відмінним засобом для полегшення процесу догляду за дитиною є стільчики для годування. Призначення такого пристосування - розмістити і нагодувати малюка. Сьогодні виробники випускають велику кількість таких моделей, які відрізняються по дизайну і характеристикам.


На що звернути увагу при покупці стільця для годування?

В процесі вибору такого пристосування потрібно враховувати такі особливості:


  • вага малюка;
  • розміри приміщення, де воно буде розміщуватися;
  • наявність додаткових функцій;
  • індивідуальні переваги батьків.

Каркас такого виробу може бути дерев'яним, пластмасовим, алюмінієвим, а його конструкція повинна бути гранично стійкої для запобігання перевертання. Стільчики з дерева традиційно користуються найвищим попитом. Дитячі стільці для годування малюків використовуються тривалий час, іноді до декількох років, тому до вибору потрібно підійти дуже відповідально.


Типи стільців для годування

Представлені моделі стільців, які дозволяють годувати малюків в положенні сидячи або лежачи з самого народження (від 0 місяців), але краще за все починати користуватися ними з віку від 3 місяців, коли в раціон для новонародженого вводиться прикорм.

Основні типи таких пристосувань:


  • навісний - кріпиться на стандартну кухонну стільницю, розрахований для дітей з невеликою вагою;
  • стаціонарний - високий стілець, який може бути обладнаний відкидною стільницею, регулюється за бажанням, може бути обладнаний кошиком і кишенями для іграшок та інших дрібниць.
  • переносний - компактність є відмінною характеристикою, він легко складається, його можна брати з собою (наприклад, на дачу або в подорож).
  • трансформер - багатофункціональний пристрій 4 в 1, його конструкція легко дозволяє перетворити стілець в крісло, ходунки або гойдалки.

Стільчики для годування двійні обладнані так само, як і для одного малюка, оснащені двома сидіннями, а також однією або двома відкидними стільницями.

У нашому інтернет-магазині АвтоПапа ви знайдете необхідний стілець для годування - замовляйте і купуйте не виходячи з дому. Доставка поштовими та кур'єрськими службами здійснюється по Києву та іншим містам України. Також ви можете придбати все необхідне в кредит.

Читать дальше

У цій категорії немає товарів.