Детские автокресла и коляски MIMA

Детские автокресла и коляски MIMA

Mima - виробник дитячих товарів преміум класу з Іспанії, утворений в 2009 році голландським дизайнером Деві Хо. Дитячі товари бренду Міма неодноразово визнавалися кращими в своєму сегменті. Сьогодні це популярний у всьому світі бренд, який створює інноваційні товари для дітей. Продукція бренду є результатом ретельних досліджень потреб сім'ї, внаслідок чого, створені дитячі товари ідеально підходять для сучасних батьків.

Продукція іспанської компанії Mima - це вибір сучасних і прогресивних батьків, які вибирають для своїх малюків тільки кращі товари, що поєднують в собі неперевершений комфорт, функціональність, якість і стиль. Кожен товар, що випускається під брендом Mima, створюється в результаті численних досліджень цілої команди професіоналів, внаслідок чого, вироблені дитячі товари відповідають всім вимогам найвибагливіших покупців.

Mima Xari є найпопулярнішим дитячим товаром бренду Mima. Ексклюзивний дитячий візочок Mima Xari - справжній витвір мистецтва. Це більше, ніж просто дитяча коляска. Іспанський бренд Mima продумав кожну деталь цієї коляски, щоб і мама, і малюк відчували себе завжди по-королівськи. Mima Xari користується великою популярністю серед мам і їх дітей по всій земній кулі.


Немає жодного товару цього виробника.

Хіт продажів

Защитный коврик под автокресло ROMER
Защитный коврик под автокресло ROMER new
Блог


Read more... Блог